Sitem Forum
Benim Sitem'e Hoş Geldiniz.
Bu site bemin sitem Diye sahiplenen Herkese açık Bir sitedir.

Join the forum, it's quick and easy

Sitem Forum
Benim Sitem'e Hoş Geldiniz.
Bu site bemin sitem Diye sahiplenen Herkese açık Bir sitedir.
Sitem Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Damar Tıkanıklığı İçin Şifalı Bitki ve Formülleri

Damar Tıkanıklığı İçin Şifalı Bitki ve Formülleri Empty Damar Tıkanıklığı İçin Şifalı Bitki ve Formülleri

Mesaj tarafından ahmetsakir Salı Ekim 06, 2009 11:59 pm

Damar Tıkanıklığı İçin Şifalı Bitki ve Formülleri:

** Yarım litre suyun içerisine, 3 adet soğan ince bir şekilde kıyılır. 1 gece bekletilip süzülür. Günde 3 kez 1 er fincan içilmeye özen gösterilir. Yemeklerden 1 saat önce veya 1-2 saat sonra içilmelidir.
** 5 litre suyun içerisine 200 gram, hayıt tohumu eklenir. 2 saat boyunca kaynatılır. Kaynama sırasından eksilen suyun yerine sıcak su eklenmelidir. Karışım dolapta muhafaza edilir. Günde 1 bardak sabahları aç karnına içilmelidir.
** 10 gram, sarımsak özenle dövülür. Sarımsağın üzerine 10 gram ılık su ilave edilir. 1 gün bekletilip günde 20-30 damla içilmelidir.
** 1 bardak kaynar su içerisine 5-10 gram andız otu, kökü konulmalıdır. 10 dakika bekletilip günde 2-3 bardak içilmelidir.
** 1 bardak kaynar su içerisine 4 gram, ufalanmış alıç yaprağı ya da çiçeği eklenir. 10 dakika demlenmesi beklenen karışımdan günde 2-3 bardak içilmelidir.
Kaynak:
Kozmik bilim ışığında şifalı bitkiler kitabı
Prof. Dr. Ahmet Maranki
ahmetsakir
ahmetsakir

Yengeç
Noktalar : 6392
Adınız veya Lakabınız : 0 Kayıt tarihi : 17/08/08

Oyun Özellik
Benim Sitem Formunda Üyelerin karakterkeri:
Örnekler:
Bar:
Damar Tıkanıklığı İçin Şifalı Bitki ve Formülleri Left_bar_bleue0/0Damar Tıkanıklığı İçin Şifalı Bitki ve Formülleri Empty_bar_bleue  (0/0)

- Similar topics